Świetlica

Nasza świetlica jest integralną częścią szkoły, która wspomaga i uzupełnia jej pracę. To miejsce przeznaczone dla uczniów, którzy spędzają swój wolny czas w pożyteczny sposób, bawiąc się i ucząc. Naszym zadaniem jest zapewnienie uczniom zorganizowanej opieki wychowawczej umożliwiającej im wszechstronny rozwój osobowości oraz stworzenie odpowiednich warunków do racjonalnego wykorzystania wolnego czasu. Staramy się tutaj o przyjazną atmosferę, aby dzieci czuły się bezpiecznie i swobodnie, znalazły chwilę pożądanego spokoju oraz odrobinę indywidualnego zainteresowania.

ŚWIETLICA CZYNNA JEST

od 630 do 1700

Szanowni Państwo, informujemy, że uruchomiliśmy  dodatkowy numer telefoniczny dświetlicy szkolnej :

Pod tym numerem możecie się Państwo łączyć bezpośrednio ze świetlicą szkolną.

Nasi uczniowie mogą tutaj ciekawie spędzić wolny czas zarówno przed jak i po zajęciach lekcyjnych.

Prowadzimy ciekawe zajęcia: dydaktyczne, czytelnicze, plastyczne, umuzykalniające, sportowe, komputerowe  i ruchowo – muzyczne, relaksujące oraz tematyczne. Realizujemy  programy wspierające rozwój naszych podopiecznych min. ” Niezwykłe podróże z Syriuszem po krajach Unii Europejskiej, Bajkoterapię.

Organizowane gry i zabawy sportowe na boisku szkolnym sprzyjają czynnemu wypoczynkowi po zajęciach dydaktycznych.

Nauczyciele świetlicy

Izabella Poloczek

Aleksandra Bulska

Magdalena Jasnos

Aby wybrać interesujące informacje na temat świetlicy tj. regulamin, karty zgłoszenia oraz warunki przyjęcia ucznia należy wybrać odpowiednią opcję w pionowym pasku MENU, w podmenu  Świetlica.

Zapraszamy!!