Świetlica

Nasza świetlica jest integralną częścią szkoły, która wspomaga i uzupełnia jej pracę. To miejsce przeznaczone dla uczniów, którzy spędzają swój wolny czas w pożyteczny sposób, bawiąc się i ucząc. Naszym zadaniem jest zapewnienie uczniom zorganizowanej opieki wychowawczej umożliwiającej im wszechstronny rozwój osobowości oraz stworzenie odpowiednich warunków do racjonalnego wykorzystania wolnego czasu. Staramy się tutaj o przyjazną atmosferę, aby dzieci czuły się bezpiecznie i swobodnie, znalazły chwilę pożądanego spokoju oraz odrobinę indywidualnego zainteresowania.

ŚWIETLICA CZYNNA JEST

od 630 do 1700

Szanowni Państwo, informujemy, że uruchomiliśmy  dodatkowy numer telefoniczny dświetlicy szkolnej :

Pod tym numerem możecie się Państwo łączyć bezpośrednio ze świetlicą szkolną.

Nasi uczniowie mogą tutaj ciekawie spędzić wolny czas zarówno przed jak i po zajęciach lekcyjnych.

Prowadzimy ciekawe zajęcia: dydaktyczne, czytelnicze, plastyczne, umuzykalniające, sportowe, komputerowe  i ruchowo – muzyczne, relaksujące oraz tematyczne. Realizujemy  programy wspierające rozwój naszych podopiecznych min. ” Niezwykłe podróże z Syriuszem po krajach Unii Europejskiej, Bajkoterapię.

Organizowane gry i zabawy sportowe na boisku szkolnym sprzyjają czynnemu wypoczynkowi po zajęciach dydaktycznych.

Nauczyciele świetlicy

Izabella Poloczek