Menu Zamknij

Dyżur wakacyjny – oddział przedszkolny

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZAPISU DZIECKA NA DYŻUR WAKACYJNY DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 9 W GLIWICACH

Dyżur wakacyjny organizuje się dla dzieci z rocznika 2016 i starszych (odroczonych) uczęszczających do przedszkoli w Gliwicach w bieżącym roku szkolnym.

  1. Zapisy na dyżur wakacyjny w SP9 trwają od dnia 22.05.2023 do dnia 31.05.2023 bieżącego roku szkolnego w godz. od 8:00 do 15:00 (karty składać w sekretariacie szkoły).
  2. Oddział przedszkolny w SP9 pełni dyżur w okresie przerwy wakacyjnej w miesiącu sierpniu 2023 r. zgodnie z harmonogramem pracy przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w miesiącu lipiec, sierpień 2022 (harmonogram wywieszony jest w holu szkoły oraz na www szkoły).

Godziny pracy oddziału przedszkolnego w SP9 7:00-16:00

W szkole wydawane są obiady. Opłata za jeden obiad dwudaniowy  – 6,00 zł  (więcej informacji u p. intendentki)

Śniadanie/napój dziecko przynosi ze sobą na zajęcia do oddziału przedszkolnego.

a. Na dyżur wakacyjny w pierwszej kolejności przyjmowane są

b. dzieci uczęszczające do oddziału przedszkolnego w SP nr 9

c.  o przyjęciu dziecka do naszego przedszkola na okres dyżuru wakacyjnego będzie decydowała kolejność składanych zgłoszeń

          3. Przy zapisie dziecka Rodzic (prawny opiekun) składa wypełnioną „Kartę zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny”. Formularz karty zgłoszenia należy pobrać w przedszkolu macierzystym ? karta musi być opieczętowana pieczęcią placówki do której uczęszcza dziecko.

          4. Listy dzieci przyjętych na dyżur wakacyjny w miesiącu sierpniu do SP9 będą dostępne w holu szkoły w dniu 06.06.2023 r. o godzinie 9:00

Harmonogram przerw w pracy przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Skip to content