Menu Zamknij

Gala XVIII Gliwickiego Lauru Nauki !!!

27 listopada 2023 roku w Kinie Amok odbyła się uroczysta Gala XVIII Gliwickiego Lauru Nauki. Podczas uroczystości Prezydent Miasta wręczył listy gratulacyjne zeszłorocznym absolwentom naszej szkoły, którzy w minionym roku szkolnym 2022/2023 osiągnęli znaczące sukcesy w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim lub międzynarodowym. Prezydent wręczył także podziękowania nauczycielom, którzy przygotowali laureatów i pomogli im w osiągnięciu sukcesów. Podczas gali zostały również wręczone stypendia prezydenta Miasta Gliwice dla naszych uzdolnionych absolwentów.

Wśród nagrodzonych znaleźli się niezwykle pracowici i wytrwali w dążeniu do celu uczniowie naszej szkoły: Maciej Hryniewicz, Martyna Dziużańska, Aleksander Jóźwiak, Joanna Ajdukiewicz oraz Marta Stangel.

Dziękujemy za Wasz trud, zaangażowanie i godne reprezentowanie szkoły!

Dziękujemy także wspaniałym nauczycielkom, które przygotowywały tych uzdolnionych uczniów do udziału w konkursach i olimpiadach: pani Grażynie Zajdel-Imieli, pani Marcie Lewandowskiej, pani Aleksandrze Pyzik, pani Marzenie Bach-Cepok oraz pani Katarzynie Biegun.

Skip to content