Menu Zamknij

Jasełka i koncert kolęd w SP 9 !

Boże Narodzenie to czas ciepła i spokoju oraz radosnych spotkań. Taki właśnie bożonarodzeniowy nastrój zapanował w naszej szkole.
W ten magiczny czas przenieśliśmy się 22 grudnia  podczas Jasełek, przygotowanych przez Koło teatralne SP9 pod opieką Pani Aleksandry Bulskiej i Pani Barbary Hubrich oraz Zespół 9-tka pod opieką Pani Beaty Śmietanki i Pana Wojtka Pieszki.  Nasi aktorzy wypadli wspaniale, scenografia, kostiumy, sprawiły, że na chwilę byliśmy światkami ożywienia obrazu sprzed 2 tysięcy lat –  Bożego Narodzenia.

Występ koła Teatralnego 9-tka  był uświetniony  kolędami i pastorałkami, śpiewanymi przez klasy młodsze oraz występami zespołu 9-ka , który zaprezentował premierowy utwór NOE.

Gościliśmy  w tym wyjątkowym czasie zespoły muzyczne  z Młodzieżowego Domu Kultury w Gliwicach, które przygotowywał nasz nauczyciel Pan Wojtek Pieszka, a skład zespołów to głównie nasi uczniowie. Wykonanie kolęd było tak fantastyczne, brawurowe i z rockowym pazurem, że publiczność gromkimi brawami i owacjami nagrodziła występy.  

Na Jasełkach gościliśmy naszego proboszcza parafii Podwyższenia Krzyża Świętego, ojca Stanisława Madejczyka, który całej Społeczności Szkolnej oraz Rodzicom i Opiekunom złożył życzenia świąteczne.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć tego wydarzenia w naszej galerii zdjęć.

Skip to content