Menu Zamknij

Wyjazd w ramach programu Erasmus +

Nasza szkoła Nasza szkoła rozpoczęła realizację akredytacji w ramach programu Erasmus+.

Jaka pierwsze na wyjazd Erazmus – job-shadowing , wyjechały: p. Małgorzata Mrzyk i  p. Nicole Bielawska. Dzięki współpracy z goszczącą je szkołą – FEC San Jose Villanueva de la Serena w Hiszpanii,  nauczycielki uczestniczą w zajęciach, dzięki którym uczą się o edukacji włączającej z poziomu innych krajów UE. Przed rozpoczęciem projektu, nauczycielom udało się zwiedzić Sewillę i następnie bezpiecznie dotrzeć do Villanueva de la Serana, gdzie zostały przywitane z otwartymi ramionami 😊, gdzie czeka je wytężająca praca, która zaowocuje wymiana dzieci w następnym wyjeździe. 

Wyjazd jest finansowany  ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie UE lub NA. Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

Skip to content