Menu Zamknij

Szlachetna Paczka – podsumowanie i podziękowanie!!

Szanowni Państwo,

Za nami tydzień cudów. Po raz kolejny akcja Szlachetna Paczka nauczyła nas współpracy i doceniania małych rzeczy. Paczki zostały skompletowane, zawiezione do magazynu, a w niedzielę dostarczone do Pani Natalii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom naszej szkoły za wsparcie zbiórki i włączenie się do akcji Szlachetnej Paczki. Dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie szkolnemu Kołu WolontariatuSP9 PANDA oraz jego opiekunom, uczniom oraz Rodzicom,  bez Państwa otwartych serc nie zdołalibyśmy skompletować  paczek. 

Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących, nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc – polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki wszystkim Darczyńcom – osoby dotknięte nieszczęściem – wiedzą, że jest ktoś, kto ich do

strzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście Państwo sprawić w ten świąteczny czas.

Pomagamy, bo serca dobre mamy!

Dziękujemy, że jesteś i że pomagasz zmieniać świat na dobre.

Skip to content